Lang Speak

Hakkımızda

‘Lider Kazan’ Turizm işletmecisi, yabancı turistlerin Kazan’da ağırlaması ile ilgili öncülük eden (DMC) turizm işletmecisidir.

‘Lider Kazan’ Turizm işletmecisi, hem özel gezintileri, hem tam hizmet paketini (taşıt, gezinti hizmeti, yiyecek ve konaklama) önermektedir. Biz, Kazan turlarını düzenleriz ve misafirlerimize genel olarak Rusya’yı da gezmelerini teklif ederiz.

Eşsiz üç başkent (Moskova-Sankt-Peterburg-Kazan) turu örneğinde turistler, milli Tatar ve Rus yemeklerini tadabilir , kokoşnik (eski Rus şapkası) ve tübetey (eski Tatar şapkası) giyebilir, Rusya devletinin farklı çağlarını (imparatörlük ve Sovyet çağları) öğrenebilir, dünyanın en büyük ülkesinde farklı milletleri ve şehirleri gezebilir, soğuk ülkenin sıcak kanını duyabilir ve sırlı Rus canını kavrayabilirler.

Esas avantajlar:

  • Her müşteri için özel yaklaşım
  • Farklı dilleri (İngilizce, Türkçe, Çince, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Arapça vs.) bilen rehberlerin büyük kadrosu
  • Taşıt hizmeti (VIP arabalarından turistik otobüslerine kadar)
  • Besin düzenlenmesi (yabancı misafirlerin isteklerine göre lokanta ve ziyafet salonlarının seçilmesi)
  • Turistlerin milli özellikleri ve ilgileri hesaba alınarak tur programının düzenlenmesi.

Almanya, Fransa, Çin, Japan, İspanya, Meksika, Malezya, Endonezya, Tayland ve birçok başka ülke temsilcileri, ‘Lider Kazan’ Turizm işletmecisinin sunduğu hizmetlerin kalitesinden memnun kaldı.

Sayın misafirlerimiz, Rus misafirperverliği atmosferine dalmaya davetlisiniz!

Görüşlerinizi bırakın
Turu değerlendirin:
Do you speak English?
Yes No
Choose your language